Hızlı Sarmal Kapı

PVC Şerit Perdeler: Enerji Tasarrufu ve Hijyen İçin Mükemmel Çözüm

PVC şerit perdeler, birçok kullanım amacına hizmet eden çok yönlü bir çözüm sunmaktadır. Bu perdeler, sıcak ve soğuk hava kayıplarını minimize ederek enerji tasarrufunu arttırırken işletme maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur. Aynı zamanda kuşlar, sinekler, böcekler ve diğer uçan haşerelerin işletmeye girmesini engelleyerek hijyen standartlarını korur. Ayrıca, PVC şerit perdeler havayı kirleten kokuları, gazları ve tozları azaltır, iş ortamını daha temiz hale getirir. 

PVC Şerit Perdeler, bir çok farklı alan için ideal bir seçenektir. Fabrika girişleri, personel girişi ve çıkışı kapıları, yükleme bölgeleri, mutfak kapıları, kaynak ve buhar bölgeleri, üretim alanları, soğuk hava depoları ve şoklama oda girişleri gibi bir çok farklı işletme bölgesinde kullanabilirler. Ayrıca konveyör bant sistemleri üzerinde de etkili şekilde kullanılabilirler.

PVC şerit perdeler, Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmeliklere tam uygunluk taşır, bu da özellikle gıda işletmeleri için ideal bir çözüm sunar. Gıda üretimi, tüketimi ve denetimiyle ilgili gereksinimlere uygun olarak tasarlanmış olan bu perdeler, sağlıklı, ve temiz bir iş ortamını teşvik eder. PVC Şerit Perdeler, montajı kolay, işletme için minimum bakım gerektiren ve güvenli bir iş ortamı sağlayan ışık geçiren özellikleriyle işletmeler için önemli bir yatırımdır.

AVANTAJLARI

Hızlı
Açılma/Kapanma

İç ve Dış Ortam Uygulamaları

Seri kullanıma Uygun Çözüm

5 Yıl Garanti

Hızlı Teslimat

Esnek Yapı Malzemesi

Az Bakım Gerektiren Sağlam ve Dayanıklı

Farklı Model ve Malzeme Opsiyonları

Isı Kaybını Önler Enerji Tüketimini Azaltır

Çeşitli Kapı Açılma Yöntemleri

SEÇENEKLER

Renk Seçenekleri