Pergole

  • Pergola

Pergola Çatı Sistemi: Bahçe ve Restoranlar İçin Dört Mevsim Konforu Sunan Kumaş Çatı Çözümü

Pergola, hareketli ve geriye çekilebilen kumaş tavan sistemi olarak bahçe, veranda, kış bahçesi, teras, cafe ve restoran açık alanlarına değer katan yenilikçi bir çatı sistemidir. Bu özel sistem, dört mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanmış olup çatı kumaşı katlamalı bir şekilde geriye çekilerek açık alan konforu sağlar.

Tamamen kapalı konumda su geçirmez, hava geçirmez ve tam izolasyon özelliği sunan bu çatı sistemi, yağmur suyunu özel oluklama ile toplar ve kolonların içinden veya PVC boru yardımıyla dışarıya atarak kullanım sırasında pratiklik sağlar.

Çatı malzemesi, özel blockout özelliğine sahip PVC membran kullanılarak üretilmiştir. Pergola tente sisteminin iç mekanını aydınlatmak için ise spot LED sistemleri kullanılmaktadır, böylelikle estetik ve işlevsellik bir arada sunulur.

Pergola çatı sistemi, farklı mekanların mimarisine uygun olarak çeşitli uygulama şekilleriyle üretilebilir. Otomatik, açılır kapanır özelliğiyle de öne çıkar ve kullanıcıya pratik bir kullanım sunar.

Pergola: Kumaş Çatı Sistemlerinin İhtişamı

Pergola çatı sistemi, esnek kumaş yapısı ve otomatik açılıp kapanma özelliğiyle dikkat çeker. Bu sistem, bahçe, teras veya restoran açık alanlarında estetik bir görünüm sunarken, dört mevsim kullanıma olanak sağlar.

Pergola Otomatik Çatı Sistemi: Pratiklik ve Estetiği Buluşturan Akıllı Tasarım!

Pergola otomatik çatı sistemi, kullanıcıya anlık pratiklik sağlar. Hava koşullarına uyum sağlama özelliği, kumaş yapısı ve otomatik işlevselliğiyle kullanıcılarına konfor ve güvenlik sunar. 

Pergola Açılır Kapanır Çatı Sistemi: Mekanınıza Estetik Değer Katın

Pergola açılır kapanır çatı sistemi, kullanıcıların mekanlarını kişileştirme şansı sunar. Esnek kumaş yapısı, estetik bir görünüm sunarken, açılır kapanır özelliği ile pratik bir kullanım sağlar. Pergola açılır kapanır çatı sistemi, özel olarak tasarlanmış yapı, su geçirmez özelliği sayesinde tam kapalı konumda suyun oluklama sistemi ile toplanıp ve yönlendirilmesi sağlar.

Pergola Kumaş Çatı Sistemi: Dayanıklılığı ve Estetiği Bir Arada Sunuyor!

Pergola kumaş çatı sistemi, modern mimariye uygun tasarımı ve dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Kullanışlı otomatik özelliğiyle mekanlara estetik ve uzun ömürlü bir çözüm sunar. Pergola kumaş çatı sistemi, güçlü ve dayanıklı yapıya sahiptir. Özel olarak seçilmiş yüksek kaliteli PVC veya polimer malzemelerden üretilen kumaş, UV ışınlarına karşı direnç gösterirken, uzun ömürlü kullanım sunar.

Pergola Çatı Sistemi: Konforu Zirveye Taşıyın

Pergola çatı sistemi, estetik detayları ve kullanışlı otomatik işlevselliğiyle açık alanları konforlu ve göz alıcı bir hale getirir. Esnek kumaş  yapısıyla uzun ömürlü ve kullanışlı bir çözüm sunar. Pergola çatı sistemi, entegre edilmiş aydınlatma sistemleri ve uzaktan kumandalı kontrol özellikleriyle estetik ve işlevselliği bir araya getirir. Kullanıcılar, özelleştirilebilir LED ışıklandırma ile istedikleri atmosferi oluşturabilir ve çatıyı kolaylıkla açıp kapatabilirler.

SEÇENEKLER

Renk Seçenekleri

Uzaktan Kumanda

Somfy

Kumaş Seçenekleri

BLC01

BLC02

BLC03

BLC04

BLC05

PERGOMIN

VOULT

DOUBLE

FULL VAOULT

VERA

PERGOLA

SILVER

LIFTING

LIFTING

DOUBLE LIFTING

DOUBLE LIFTING

Yan Kaplama Seçenekleri

Cam sistemleri, tente sistemleri,  gibi yan cam sistemleri ve gölgelikler uygulanabilmektedir.

Sliding Glass

Zip Screen