İLETİŞİM

”İnovasyonla Kaliteyi Geleceğe Taşı”

Ceylan Branda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1980 senesinde kurulmuş olup değişen teknoloji ve yenilikçilik ilkesiyle günümüzde faaliyetine devam etmektedir. Kurucuları Apti CEYLAN ve İsmail CEYLAN’dır. 2006 senesinde firma Limited Şirketi olmuştur. 3. kuşaklarla birlikte İsmail CEYLAN günümüzde şirket müdürü görevini üstlenerek işletmesinin başında görevine devam etmektedir.

Firmamız, 3000 m² açık alan ve 2500 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Üretim merkezimiz Türkiye’de, Eskişehir ilindedir.

Firmamız kendi bünyesinde ARGE çalışmaları yapmaktadır. Kumaş, Alüminyum, Çelik, Cam, Boyama tesislerinde tüm ürünlerin üretimlerini, müşteri projelerine uygun özel ölçü ve imalatlarda yapmaktadır.

Firmamız, yurt içi ve yurt dışı projelerine cevap verebilmektedir. İhracat hedefine 2018 yılı ortasında başlamış olup, birçok ülkede temsilcilikleri bulunmaktadır. 2023 yılı ortalarında Romanya’nın Bükreş şehrinde kendi satış ofisini açmıştır.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve birikimi kullanarak kalite ve teknolojiyi yansıtmaktayız. “KALİTE” ve “GÜVEN” anlayışımızdan ödün vermeden, sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Ceylan Branda; öncü, lider, çalışanları, tüketicileri, tedarikçileri ve müşterileri tarafından tercih edilen bir kuruluş olacaktır. Bunu, yenilikçilik, insan ve kalite odaklılık prensipleri ile katılımcı yönetim ve rekabetçilik anlayışı, modern üretim teknolojileri ve bilgi sistemlerinin kullanımı, etkin ve verimli kaynak yönetimi ile sağlayacaktır.

MİSYONUMUZ

Ceylan Branda; toplum kalite felsefesiyle yaşayan, adalet ilke edinmiş, kalıcı, saygın, sorumluluk sahibi bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile iler teknoloji kullanarak tüketicilere kaliteli ve sağlıklı ürünler sunar. Ürettiği katma değer ile yaşadığı topluma ve ekonomiye katkıda bulunur. Bütün bunları yaşam standartlarını sürekli geliştirdiği, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlar.